Technické smaltování

Smalt v novodobém pojetí a s použitím moderních technologií je považován za povrchovou úpravu
pro III. tisíciletí – pro svoji stálost všech vlastností.

Jsme specialisté na smaltování kovových dílů. Opatříme smaltovaným povrchem vámi dodaný polotovar nebo pro vás zrealizujeme kompletní dodávku kovového smaltovaného dílu.

Nabídku vám rádi zpracujeme po shlédnutí polotovaru nebo po předložení zadávací dokumentace.

Smalt poskytuje jedinečné technické vlastnosti a je využíván v řadě technologických oborů. Ochrana proti vysokoteplotní korozi je nutná například u kotlů, spalovacích motorů, pecí a různých součástek.

Technické smaltování nachází své uplatnění ve strojírenství, zemědělství či například stavebnictví. Oblíbený je díky možnostem v barevnosti, díky snadné péči a dlouhé životnosti.

Nabízíme technické smaltování zejména pro:

  • smaltování trouby
  • smaltování kamen
  • smaltování van
  • smaltování motorů
  • nejrůznějších součástek

Současně též nabízíme i renovaci smaltu.

Kontaktujte nás, naši odborníci Vám rádi poradí. Máme dlouholeté zkušenosti a patříme ke špičce oboru v České republice.

Smalt různých typů se využívá v nepřeberném množství oborů, od potravinářství, přes medicínu, zemědělství, energetiku, strojírenství po stavebnictví. Smaltem opatřené výrobky mají svoje místo v domácnosti i v armádě, v nemocnici i na poli, v gastronomickém provozu i v autě, v chemičce i na sluneční fotovoltaice.

Výhodami smaltu jsou zejména: variabilita a stálost v barevnosti, dobrá udržovatelnost a omyvatelnost, odolnost proti korozi, odolnost proti teplotám a dlouhá životnost.

Už jsme smaltovali kdeco. Potravinářské vitríny, velkokapacitní trouby, sporáky, hořáky, automobilové a motocyklové výfuky, ventily, oběžná kola, skříně čerpadel, příruby, znaky a další výrobky.

Technické smaltování

nezávazná poptávka

Vyplňte prosím kontaktní informace a popis předmětu spolu s Vaší představou o technickém smaltování a přiložte technické výkresy a fotky předmětu.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.